चन्द्रपुर,२९ भदौ /
नेपाल खेलकुद क्लव चन्द्रपुरले रौतहटका तीजना खेलकर्मीलाई सम्मान गरेको छ । क्लवको दोस्रो साधारणसभाको अवसरमा क्लवले नेपाल फुटबल संघ प्रदेश २ का संयोजक नेपाल कार्की ,नेपाल सितोरियो कराते संघ रौतहटका अध्यक्ष तथा स्वयमसेवक प्रशिक्षक अशोक पहाडी ,पुर्व फुटबल खेलाडी खर्क आलेलाई सम्मानपत्र सहित दोसल्ला ओढाएर सम्मन गरिएको हो ।
संघिय सांसद तथा विकास समिति सभापति कल्याणी खड्काले तीनैजनालाई सम्मान गरेकी थिईन् । रौतहट जिल्लामा कराते खेल र फुटबल खेलको विकासमा महत्वपुर्ण योगदान पु¥याएको भन्दै क्लवले सम्मान गरेको क्लवका महासचिव बाबुराम दाहालले बताए । कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि खड्काले खेलकुदको क्षेत्रको विकासका लागि आफुले सक्दो सहयोग गर्ने बताइन् । क्लवका अध्यक्ष मधुसुदन धितालको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा रौतहट जिल्ला फुटबल संघका अध्यक्ष भगवान दर्लामी , नेकपा प्रदेश २ की सदस्य देवकी नेपाल ,नेकपा रौतहट जिल्ला सदस्य अमित श्रेष्ठ लगाएको आतिथ्यता रहेको थियो ।