राजु श्रीवास्तव गरुडा,१६ माघ / नेपाली कँंग्रेसको रौतहट क्षेत्र नम्बर ३ का पार्टी भेला तथा विस्तार कार्यक्रम समपन्न भएको छ । नेकपाका वडा अध्यक्षका प्रत्यासी उमेद्वार शेख शफी आलम ,भुतपूर्व अध्यक्ष शेख दबिर आलम ,हरिशंकर साह ,रामइश्वर सिंह ,शेख कविर,शेख अब्दुल सलाम लगायतका व्यतीहरु कांग्रेसमा प्रवेश गरेका हुन् । जिल्लाको गुजरा नगरपालिका वडा नं.–६ खतबहियामा भएको भेला र बिस्तार कार्यक्रममा क्षेत्र नम्बर ३ का कांग्रेस सभापति रामभरोस यादव , जिल्ला कमिटी सदस्य शेख मजिबुल हक , उपेन्द्र यादव र गुजरा नगर समितिका सभापति कुमार चौलागाई ,कटहरिया नगरपालिकाका वार्ड नम्बर ५ का वडाध्यक्ष सर्फलाल गुप्ता सहित का सयौं पार्टी कार्यकर्ताहरुको कार्यक्रममा सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रमको बिच नया“ कार्य समिती गठन गरिएको छ । सभापतिमा सुरेन्द्र यादव ,शेख सनौल्लाह र कोषा अध्यक्षमा समिन खातुन सहति का व्यतीहरु रहेके चौलागाइले जानकारी गराए । पार्टी प्रवेश गर्ने कार्यकर्ताहरु लाई सभापती यादवले फुलमाला लगाइ नेपाली कांग्रेस पार्टीका प्रवेश गराएका थिए ।