काठमाडौं, २८ साउन ।
बुधबार थप ४८४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । देशभरका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप ४८४ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता प्रा.डा. जागेश्वर गौतमले जानकारी दिए । योसँगै नेपालमा कोरोना भाइरस संक्रमितको संख्या २४ हजार नाघेको छ । बुधबारसम्म देशभर २४ हजार ४३२ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको उनले बताए । सक्रिय संक्रमितको संख्या ७ हजार ६१३ रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ । उनीहरूको देशभरका विभिन्न अस्पताल तथा आइसोलेसनमा उपचार भइरहेको मन्त्रालयले जनाएको छ । पछिल्लो २४ घण्टाको अवधिमा १० हजार ४८१ जनाको पीसीआर परीक्षण भएको मन्त्रालयले जनाएको छ । हालसम्म ४ लाख ७३ हजार १७९ जनाको पीसीआर परीक्षण गरिएको छ । बुधबार १४ हजार ८४६ जना देशभरका विभिन्न स्थानमा निर्माण गरिएका क्वारेन्टाइनमा छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here