काठमाण्डौ,१५ फागुन । सहिद स्मारक ‘बी’ डिभिजन लिग फुटबल अन्तर्गत आजपनि दुई खेलहरु हुँदैछन् ।एन्फा कम्प्लेक्स सातदोबाटोमा हुने पहिलो खेलमा पुल्चोक स्पोर्ट्स क्लब र श्री भगवती क्लबबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ ।पुल्चोक र श्री भगवतीबीचको खेल अपरान्ह सवा १२बजेबाट सुरु हुनेछ ।दुबै टिम जित निकाल्ने योजनामा हुने छन् । पुल्चोक ६ खेलमा १ अङ्क जोडेर पुछारमा रहेको छ ।पुल्चोक पहिलो जितको खोजीमा हुनेछ ।श्री भगवती ६ खेलमा ५ अङ्क जोडेर दशौँ स्थानमा रहेको छ । यस्तै आजै हुने अर्को खेलमा बाँसबारी क्लबले श्री कुमारी क्लबबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ । बाँसबारी र श्री कुमारीबीचको खेल दिउँसो साढे ३ बजे सुरु हुनेछ ।बाँसबारी श्री कुमारीलाई हराएर दोस्रो स्थानमा उक्लन चाहन्छ ।बाँसबारी ६ खेलमा १४ अङ्क जोडेर तेस्रो स्थानमा रहेको छ ।श्री कुमारी ६ खेलमा ६ अङ्क जोडेर आठौं स्थानमा रहेको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here