काठमाण्डौं, २ चैत । तीन दिनसम्म मौसम बदली हुने भएको छ । स्थानीय र पश्चिमी वायुको प्रभावका कारण देशका केही भूभागको मौसममा बदली आउने मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ । आज सोमबार दिउँसो र राति कर्णाली, गण्डकी र प्रदेश १ सहित देशका पहाडी भूभाका केही ठाउँमा मेघगर्जन र चट्याङसहित पानी पर्ने सम्भावना रहेको छ । ३ गते मंगलबार पनि देशका पहाडी भूभागमा आंशिकरुपमा बदली हुने र चट्याङसहित सामान्य वर्षा हुने महाशाखाको पूर्वानुमान छ । ३ गते कर्णाली, गण्डकी र प्रदेश १ सँगै बागमतीमा पनि पानी पर्नेछ । ४ गते बुधबार पनि पहाडी भू–भागहरुमा आंशिक बदली भई मेघगर्जन चट्टयाङ्गसहित हल्का पानी पर्ने अनुमान गरिएको छ। कर्णाली प्रदेश, प्रदेश १ र गण्डकी प्रदेशका पहाडी भू—भागका मेघगर्जनरचट्टयाङ्गरहावाहुरीसहित पानी पर्ने सम्भावना रहेकोले आवश्यक सतर्कता अपनाउन महाशाखाले सचेत पनि गराएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here