अशोक पहाडी ,रौतहट,८ पुस । भारतमा हुन लागेको अन्र्तराष्ट्रिय कराते प्रतियोगितामा सहभागि हुन नेपाली टोली प्रस्थान गरेको छ । छिमेकी राष्ट्र भारतको अहमदावादमा हुन गइरहेको आमन्त्रित अन्तर्राष्ट्रिय कराँते प्रतियोगितामा नेपालको प्रतिनिधित्व गर्न २१ सदस्य टोलि प्रस्थान गरेका त्यस तर्फ प्रस्थान गरेको छ । अन्र्तराष्ट्रिय कराते निर्णायक सुरेन्द्र श्रेष्ठको नेतृत्वमा टोली त्यस तर्फ प्रस्थान गरेको हो । प्रतियोगितामा महेश यादव ,भुवन कटेल,अनमोल सिवाकोटी ,भुपाल लामिछाने ,मो.अमन,निसान खाती, प्रतीक कार्की ,अनिस मण्डल,अकाश मण्डल, बब्लु कवारी ,सुमन राई ,हासिम मंसुरी ,शिवम शाक्य, प्रीन्स साहले खेल्ने छन् । प्रतियोगितामा अन्र्तराष्ट्रि निर्णायक बिरेन्द्र कर्ण, राष्ट्रिय निर्णायक श्रृ जना अधिकारी सानुबाबु कुर्मी ,प्रेम गुरुगं,कल्पना आचार्य, दिर्घ लामा र विकाश साहले निर्णायकको भुमिका निर्वाह गर्ने छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here