सिरहा,८ पुस / सिरहामा विभिन्रुन ठाउबाट लागुऔषध सहित तीनजना पक्राउ परेका छन् । सिरहा जिल्लाको लहान नगरपालिका वडा नं। १८ का २५ वर्षीय मोहम्द सदाम, अर्नमा गाउपालिका वडा नं ४ का २५ वर्षीय अजय चौधरी र लहान नगरपालिका वडा नं ४ का २४ वर्षिय रंजित कुमार यादवलाई पक्राउ गरेको हो ।
मो। सदामलाई ईलाका प्रहरी कार्यालय लहान सिरहाबाट खटेको गस्ती टोलीले लहान नगरपालिका ८ यातायात कार्यालयको छेउबाट लागुऔषध नाईट्रोभेट ९ पिस, गा“जा ३०० ग्राम सहित नियन्त्रणमा लिईएको सिरहा प्रहरीले जनाएको छ ।
त्यस्तै चौधरीलाई लहान नगरपालिका वडा नं ४ बाट ब्राउन सुगर ११० ग्राम सहित नियन्त्रणमा लिएपछि चौधरीले रञ्जीत कुमार यादवसंग खरीद गरेर ल्याएको आधारमा यादवको घरमा खानतलासी गर्दा ब्राउन सुगर ३५० मिनी ग्राम, नोर्फिन १ एम्पुल, डाइजोपाम १ एम्पुल, फेनारगन १ एम्पुल, नाईट्रोभेट १ ट्याब्लेट बरामद गरेको सिरहाका प्रहरी प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरीक्षक अपिलराज बोहराले जानकारी दिए । पक्राउ परेका तीनै जनालाई ईलाका प्रहरी कार्यालय लहानमा ल्याई थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।